Upravit stránku

Vánoční nadílka Foxconn

Děkujeme všem našim přátelům z Foxconn Czech Republic , za krásný program pro děti a za čas, který jim věnovali! Děti dostaly nádherné dárky od Ježíška a za to Vám mockrát děkujeme:) Byl to s Vámi krásný den ♥ Přejeme Vám nádherné svátky vánoční!

HC Dynamo Ježíškem

I letos navštívili hokejisté A týmu HC Dynamo Pardubice naše děti a splnili jim jejich přání! Děkujeme Vám za jejich úsměv a Vaši podporu. Opět máme krásné vzpomínky na společný večer! ♥ Přejeme Vám do dalšího roku spoustu úspěchů na ledě a krásné svátky vánoční!!

Mikulášský dar

V neděli děti prožily krásny den a to díky nadaci Lenky a Romana Šmidberských! Mockrát jim tímto ze srdce děkujeme♥ Starší děti si užily zábavný den v Aquaparku Čestlice a ty menší zhlédly nádherné představení na ledě - Ledové království. Máme krásné vzpomínky, děkujeme a přejeme kouzelné vánoční svátky!

DD Cup

Dne 5.10. se děti zúčastnily DD Cupu a to konkrétně Cyklistického závodu aneb prevencí proti nehodám. 

obora Žleby

Začal nám školní rok, ale i tak si mezi učením najdeme o pěkném slunečném víkendu čas na výlet. Společně s dětmi jsme se vydali na krásný výlet do obory Žleby.

Vzpomínka na letní prázdniny 2019

Letos jsme měli léto zpestřené rekonstrukcí v dětském domově a pobytem na Domově mládeže.  Snažili jsme se tak být na výletech,celotýdenních výjezdech, táborech a užít si co nejvíce pěkných chvil a to se nám povedlo:)  Pojďme si připomenout, co jsme vše o prázdninách zažili :)
Nahoru